تبلیغات
دانلود رایگان .

بسیاری از کاربرانی که امروزه با کامپیوتر کار می کنند در طول روز با نرم افزاری بیش از دیگر ابزارها کار می کنند. به عنوان مثال یک طراح وب ممکن است در طول روز با چندین نرم افزار مختلف طراحی وب سایت و کدنویسی بیشتر از دیگر نرم افزارها کار کند. بسیاری از این نرم افزارها نیز می توانند برای کار به عنوان یک نرم افزار سنگین برای سیستم محسوب شوند. بسیاری دیگر از کارهای کامپیوتری را می توان یافت که دارای نرم افزارهای مختلف و متعدد با درجه کاربردی بالا و اشغال فضای بیش از اندازه می باشند و کاربران نیز مجبورند با این وضعیت خود را سازگار کرده و با سرعت کم نیازهای خود را با نرم افزارهای مختلف برطرف کنند. این مشکل زمانی دو چندان می شود که یک سیستم کامپیوتری از سخت افزار قوی ای برخوردار نباشد و در این هنگام است که سیستم به صورت مداوم هنگ می کند.

در این مطلب هیرو سافت  نرم افزاری را به شما معرفی می کنیم که راه حلی جالب پیش روی شما می گذارد.

 

Virtual Hard Drive Pro نام نرم افزاری می باشد که شرکت سازنده آن ادعا می کند به کمک این نرم افزار می توان سرعت کار با نرم افزارها را تا 340 برابر افزایش داد ! مطمئنا این سوال برای شما مطرح شده است که چگونه ؟! این نرم افزار به کاربران این توانایی را می دهد تا قسمتی از حافظه اصلی سیستم ( RAM ) را به یک درایو همانند یکی از درایوهای هارد دیسک تبدیل کنند و سپس با نصب نرم افزارهای مورد نظر خود در این درایوها سرعت اجرا و کاربرد آن ها را افزایش دهند. بدین صورت دیگر لازم نیست تا نرم افزارها ابتدا از روی حافظه های جانبی همانند هارد دیسک بارگذاری شده و سپس در حافظه اصلی اجرا شوند. به کمک این نرم افزار می توان نرم افزاری را در Ram نصب نمود و به صورت مستقیم از همان جا با آن کار کرد. این نرم افزار محصولی از شرکت farstone می باشد.

 

PRODUCT OVERVIEW
File and applications perform up to 340 time faster, making Virtual Hard Drive Pro the program of choice for reducing server load and the response time of calculation-intensive applications.

Virtual Hard Drive Pro supports an unlimited amount of RAM, and is designed to improve the performance of server-based operations.

Features & Benefits
Blazing Speed
Install files, applications, and databases on a virtual hard drive to run them up to 340 times faster in RAM — with no changes the way they’re used
Reduced wear and tear
A virtual hard drive never wears out. You can run it at maximum bandwidth without fear of mechanical failure or performance-slowing fragmentation
Quiet, cool operation
Unlike a hard drive, your system RAM contains no moving parts to generate noise and heat 
 

How to Use Virtual Hard Drive
For PC gamers, Virtual Hard Drive is an easy way to load complex graphical user interfaces (GUIs).

System administrators can use Virtual Hard Drive to dramatically reduce the read time of frequently accessed pages on web and data servers.

 

به کمک این نرم افزار می توان سرعت کار با نرم افزارها را تا 340 برابر افزایش داد | File and applications perform up to 340 time faster

Size: 18.6 MB

Download Virtual Hard Drive Pro 11 Final

Crack Virtual Hard Drive Pro 11 Final

Source: www.herosoft.orq.ir
نویسنده : ضیاوالله پناهی - تاریخ : 1390/04/13
رزگــراف
درباره سایت
تصویر وبلاگ

سلام علیكم......
به وبلاگ من خوش امدید آرزو دارم كه از مطالب وبلاگ خوشتان امده باشد با نظریات خود وبلاگ ما را بروزتر بسازید....
نظر سنجی
 • در باره وبلاگ ما چی فكر میكنید؟

 • آرشیو سایت
  پیوندهای روزانه
  صفحات جداگانه
  آمار سایت
  بازدیدهای امروز : نفر
  بازدیدهای دیروز : نفر
  كل بازدیدها : نفر
  بازدید این ماه : نفر
  كل مطالب : عدد
  آخرین بازدید :
  آخرین بروز رسانی :
  امکانات
  رزگــراف